فرصت بخشودگی جرایم برای مودیان مالیاتی قم تا 20 اسفندماه امسال

  • ۳۹۶

اداره کل امور مالیاتی بر اساس تفویض اختیاری که صورت گرفته، افرادی را که مشمول جرایم شده اند را مورد بخشش قرار می دهد و مودیان نیز باید بدون واسطه و با حضور در اداره های کل امور مالیاتی نسبت به تسویه حساب اقدام نمایند.
وی اضافه کرد: مودیان مالیاتی بدهکار می توانند صبح و عصر به اداره های امور مالیاتی سطح استان مراجعه کنند و همکاران نیز با بررسی پرونده ها و انجام محاسبات لازم، جرایم قابل بخشش را لحاظ می نمایند.
وی ادامه داد: این طرح در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی، حمایت از فضای کسب و کار، تولید و اشتغال اجرا می شود و فرصت خوبی برای تولیدکنندگان، مشاغل و فعالان اقتصادی، به ویژه برای تولیدکنندگان در بخش ارزش افزوده است تا از این طریق سود خوبی کسب نمایند.
امدادی فر بیان کرد: جرایم مودیان مالیاتی که اظهارنامه مالیاتی تسیلم نمی کنند و یا کتمان درآمد و فروش می نمایند، غیرقابل بخشش است.
وی، هدف از اجرای این طرح را حمایت از بخش تولید و اشتغال عنوان کرد و گفت: شرکت های زیادی در سال های گذشته به دلیل جرایم به مرحله تعطیلی نزدیک می شدند که با تدبیر همکاران و با بخشودگی جرایم حمایت شدند و مجدد به چرخه تولید بازگشتند.
وی افزود: به طور مثال شرکتی در قم حدود 70 میلیارد ریال جرایم مالیاتی داشت که امروز به واسطه بخشش مالیاتی به فعالیت خود ادامه می دهد و در حال حاضر 600 تن در این شرکت شاغل هستند.
امدادی فر اضافه کرد: همین شرکت که تولیدات خوبی نیز دارد، هر سه ماه فقط در بخش ارزش افزوده حدود چهار میلیارد ریال مالیات پرداخت می کند.
وی تاکید کرد: نظام مالیاتی نظام همراه مردم است و تمام سعی ما این است که به طور شفاف امور مالیاتی پیگری شود.

در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده نمایید:

  • تلفن ثابت: 45-33550344
  • موبایل: 09124525921
  • آدرس: پارک علم و فناوری استان قم-ساختمان شماره9-واحد212