آیا به کارکنان پاره وقت و ساعتی عیدی و پاداش تعلق میگیرد؟

  • ۵۸۸

 به کارکنان پاره و قت و ساعتی به نسبت ساعات کار انجام شده عیدی و پاداش تعلق می گیرد.

 

بر اساس ماده 39 قانون کار؛ حقوق و مزایای کارگرانی که به صورت نیمه وقت و یا کمتر از ساعات قانونی تعیین شده به کار اشتغال دارند به نسبت ساعات کار انجام یافته محاسبه و پرداخت می شود لذا از آنجا که عیدی و پاداش نیز از جمله مزایا می باشند، طبق این ماده، به کارگران پاره وقت و ساعتی نیز تعلق می گیرد.

 

 

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.

در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده نمایید:

  • تلفن ثابت: 32917493
  • موبایل: 09124525921
  • آدرس: قم ، 45متری صدوقی، روبروی شرکت مخابرات ، پلاک 429