گزارش از وضعیت مالیات ستانی استان قم و درصد تحقق درآمدهای مالیاتی

  • ۴۵۶

به گزارش روابط عمومی، صدا و سیمای مرکز استان قم در راستای تهیه گزارش از وضعیت مالیات ستانی استان و درصد تحقق درآمدهای مالیاتی اقدام به مصاحبه با مدیر کل امور مالیاتی استان قم نموده است. 
در این مصاحبه سهراب امدادی فرد مدیر کل امور مالیاتی ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و آرزوی بهروزی و سلامتی برای ملت ایران به ویژه مردم شریف استان مقدس قم اظهار نمود:درآمدهای مالیاتی استان با تلاش شبانه روزی همکاران، تعامل مودیان محترم،اتحادیه ها،اصناف و اتاق بازرگانی به طور کامل در سال 1395 تحقق یافته است که جای تقدیر و تشکر از همه عوامل دخیل دارد. 
امدادی فرد اظهار نمود: با توجه به نامگذاری سال جدید به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال رسالت سازمان امور مالیاتی را در جهت تحقق منویات معظم له خطیر ارزیابی و اظهار نمود: سیاست های سازمان مالیاتی در راستای حمایت از اشتغال و تولید در کشور بوده و با اقداماتی نظیر مبارزه با فرار مالیاتی ،کشف منابع جدید و افزایش پایه های مالیاتی علاوه بر کاهش بار مالیاتی مودیان موجود به ویژه بنگاه های تولیدی می توان درآمدهای مالیاتی را نیز افزایش داد. 
ایشان در ادامه به اهتمام اداره کل امور مالیاتی استان قم در خصوص حمایت و کمک به بنگاه های تولیدی از طریق تقسیط  مالیات،بخشودگی جرایم قابل بخشش تاکید نموده و نیل به برقراری عدالت مالیاتی و افزایش رضایت مندی مودیان را از اهداف سال جدید بر شمرد.

خدمات تخصصی

مفتخریم با ارائه خدمات تخصصی حسابداری و مالیاتی هم راه شما در موفقیت کسب و کارتان هستیم

برون سپاری خدمات تخصصی حسابداری

حسابداری قلب تپنده و مغز متفکر هر کسب و کار می باشد. سیستم حسابداری با جمع آوری، ثبت و طبق بندی درست و صحیح اطلاعات مالی هر کسب و کار ،بستر تهیه و ارائه گزارشات مورد نیاز جهت تصمیم گیری های صحیح مدیریت را ارائه میدهد. لذا همواره داشتن یک سیستم حسابداری کارآمد از دغدغه های اصلی مدیران کسب و کارها می باشد. از طرفی استخدام و بکارگیری نیروی متخصص در این زمینه هزینه بالایی را برای کسب و کارها به همراه دارد. موسسه امین مفید با بهره گیری از یک تیم متخصص و مجرب و ارائه خدمات تخصصی حسابداری، یک راهکار مناسب و بهینه برای استفاده از خدمات تخصصی با قیمت مناسب می باشد. با ما در تماس باشید..... سرویس1
نظرات یکی از مشریان خود را درباره ی خدمت یا محصولی که از شما دریافت کرده است در اینجا درج نمایید. نظرات یکی از مشریان خود را درباره ی خدمت یا محصولی که از شما دریافت کرده است در اینجا درج نمایید. -نام مشتری-