از کجا بدانیم افرادی که از ما ارزش افزوده دریافت می کنند معتبر هستند؟

  • ۳۷۱

 ارزش افزوده های پرداختی طی فاکتور های خرید می باشد که این پرداخت ها بشزط صحت جز اعتبار مالیاتی شما لحاظ میگردد به بیان ساده مالیات بر ارزش افزوده طی فاکتور خرید ( بشرط صحت و رعایت قوانین) همانند پرداخت مالیات بر ارزش افزوده به سازمان امور مالیاتی می باشد یعنی در اظهار نامه ارزش افزوده از ارزش افزوده قابل پرداخت بابت فروش هایتان قابل کسر می باشد.

برای اطمینان از صحت اعتبار فروشندگان دریافت کننده مالیات بر ارزش افزوده بهترین راه مطالبه «گواهی نامه ثبت نام در نظام ارزش افزوده» می باشد در این گواهی نامه، اطلاعات هویتی شخص و نیز تاریخ اعتبار دریافت مالیات بر ارزش افزوده درج گردیده است. همچنین می توان با مارجعه به سایت ارزش افزوده (www.evat.ir) نسبت به بررسی اعتبار گواهی نامه ارزش افزوده ارائه شده توسط افراد اقدام نمود و نیز مشمولین فاقد اعتبار را نیز مشاهده کرد.

البته باید توجه داشت که علاه بر ثبت نام در سامانه ارزش افزوده و ارائه گواهی ثبت نام توسط فروشنده، داشتن سایر اسناد و جهت اثبات انجام معامله ببرای قبول و تایید اعتبار مالیاتی لازم می باشد.

خدمات تخصصی

مفتخریم با ارائه خدمات تخصصی حسابداری و مالیاتی هم راه شما در موفقیت کسب و کارتان هستیم

برون سپاری خدمات تخصصی حسابداری

حسابداری قلب تپنده و مغز متفکر هر کسب و کار می باشد. سیستم حسابداری با جمع آوری، ثبت و طبق بندی درست و صحیح اطلاعات مالی هر کسب و کار ،بستر تهیه و ارائه گزارشات مورد نیاز جهت تصمیم گیری های صحیح مدیریت را ارائه میدهد. لذا همواره داشتن یک سیستم حسابداری کارآمد از دغدغه های اصلی مدیران کسب و کارها می باشد. از طرفی استخدام و بکارگیری نیروی متخصص در این زمینه هزینه بالایی را برای کسب و کارها به همراه دارد. موسسه امین مفید با بهره گیری از یک تیم متخصص و مجرب و ارائه خدمات تخصصی حسابداری، یک راهکار مناسب و بهینه برای استفاده از خدمات تخصصی با قیمت مناسب می باشد. با ما در تماس باشید..... سرویس1
نظرات یکی از مشریان خود را درباره ی خدمت یا محصولی که از شما دریافت کرده است در اینجا درج نمایید. نظرات یکی از مشریان خود را درباره ی خدمت یا محصولی که از شما دریافت کرده است در اینجا درج نمایید. -نام مشتری-